BİLGİ AL

Şehrin içinde saklı doğa ile iç içe, aileyle bir arada, konfor ve teknoloji ile donatılmış “Sinpaş Koru Aura”, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Ataşehir ve Finans Merkezi Bölgesinde yer alıyor.

Değişen ve gelişen hayat şartları ile ortaya çıkan ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan yaşam projesi “Sinpaş Koru Aura” yeni yaşamın en keyifli halini sunuyor.

Kaliteli Yaşamın Tadını
En Çok Sen Çıkar

Her imkana kolaylıkla ulaşabileceğin Koru Aura’da, kaliteli yaşam seni bekliyor. İster spor yapabileceğin sosyal alanlarla ruhunu dinlendirebilir istersen sitenin tüm sosyal imkanlarında konforlu bir hayatı deneyimleyebilirsin. Ferah daireleriyle dilediğin gibi rahat yaşa, manzaralı teras ve balkonlarıyla doğanın, huzurun ve kuş cıvıltılarının içinde kendini bul.

Kaliteli Yaşamın Tadını
En Çok Sen Çıkar

Her imkana kolaylıkla ulaşabileceğin Koru Aura’da, kaliteli yaşam seni bekliyor. İster spor yapabileceğin sosyal alanlarla ruhunu dinlendirebilir istersen sitenin tüm sosyal imkanlarında konforlu bir hayatı deneyimleyebilirsin. Ferah daireleriyle dilediğin gibi rahat yaşa, manzaralı teras ve balkonlarıyla doğanın, huzurun ve kuş cıvıltılarının içinde kendini bul.

VİDEOLAR GÖRSELLER
D Vitamini Köşelerinde
Güneşin Hediyesine Doy!

Alabildiğine geniş balkon, bahçe, teras gibi açık alanlarda İyi yaşamın en büyük destekçisi güneşin keyfini sür. Günlük D vitamini dozunu güneş dolu alanlarda kolayca karşıla. Mucizevi D vitamini kemik sağlığını korur, bağışıklığı güçlendirir, depresyonun önüne geçer, kilo vermene yardımcı olur. Sabah kahvaltını ederken, akşam kahveni yudumlarken, tazelenmek istediğinde balkonunda güneşin tadını çıkar.

Balkon Bostanı’nda
Kendin Yetiştir, Kendin Ye!

3 metre derinliğe sahip, ferah ve geniş balkonunda kendi balkon bostanını yarat. Meyve sebzeyi, aromatik otları mevsiminde yetiştir, mevsiminde tüket. Mevsiminde doğal yollarla yetiştirilen sebze ve meyveler daha lezzetlidir, vitamin ve mineral açısından daha zengindir. Sağlıklı yemeklerini bostanından taze dokunuşlarla bir lezzet şölenine dönüştür.

Geniş Aileye Uygun Fonksiyonel
Evlerin Konforunu Yaşa!

Galerili salonlar, geniş balkonları, kiler odaları gibi fonksiyonel ve konforlu detayları ile geniş ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Tüm hobilerine rahatça yer bulabileceğin, çalışma alanı, oyun alanı, yoga köşesi, bitki köşeleri oluşturabileceğin birbirinden geniş odalarıyla evini sana ve ailene özel, kişiselleştirilmiş bir alana dönüştür. Konuklarını konforlu ve keyifli bir şekilde ağırla. Ferah bir evde hayattan keyif al, berrak bir zihne kavuş.

Ay Korusu'nda
Huzurunu, Dinginliğini, Dengeni Koru!

Meyve kokularının eşlik ettiği ve huzurun mekân bulduğu Ay Korusu’nda doğal yaşamı tüm kalbinle hisset! Doğayla bütünleşmeye ve zihnini boşaltmaya ihtiyaç duyduğun her an yanı başındaki korularda, bedenini ve ruhunu dinle, kendi içinde rahatlatıcı bir yolculuğa çık. Korularda sana özel alanlarda çalış, dinlen, kitap oku. Yeşilin rahatlatan ve tazeleyen enerjisiyle günlük yaşamına değer kat.

Yıldız Korusu’nda Chalet ile
Komşularınızla Keyifli Anlar

Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz her an özel ve yaşamaya değer. Özel günlerinde günlük yaşamın karmaşasına bir ara ver, dostların, ailen ve komşularınla Yıldız Korusu içindeki etkinlik alanında buluş. Ağaçların arasında leziz bir barbekü eşliğinde bir arada olmanın tadını çıkar, mutlu anlar biriktir, yaşamı kutla.

Komşularınla Açık Havada
Güzel Vakit Geçirmenin Keyfini Sür!

Komşularımızla yakın ilişkiler kurmak yaşadığımız yere aidiyetimizi güçlendirir, bize kendimizi güvende ve huzurlu hissettirir. Sevdiklerimizle açık havada sosyalleşmek yaşam kalitenizi yükseltir, hayattan daha çok keyif almamızı sağlar. Açık hava aktivitelerine fırsat veren, yeni normale uygun ortak alanlarda komşularınla bir arada güvenle sosyalleşmenin tadını çıkar! Birlikte yürüyüşe çık, spor yap, yemekler ye, evcil hayvanını gezdir, çocukluğundaki sıcak komşuluk hissiyle yeniden buluş.

Evde Sana Özel Köşende Çalış!

Evinde sana özel konforlu çalışma alanında yaşamdan kopmadan yeni normalin bütün avantajlarını yaşa, dilediğin her an huzurla çalış!
Evin en sessiz ve huzurlu köşesini, en verimli alanına dönüştür. Motivasyonunu yükseltecek yaratıcı detaylarla çalışma alanında kişisel dokunuşlarla bir aura yarat. Evden çalışarak hem işine konsantre ol hem de kendine ve ailene daha fazla vakit ayır.

Club Aura’da İyi Yaşamla Buluş!

Bir topluluğun parçası olmak, aidiyet hissimizi pekiştirir, yaşam alanımızla ve çevremizle bütünleşmemize, bağ kurmamıza yardımcı olur. Yaşam kalitemizi artırmak adına bize motivasyon sağlar. Kapalı havuz, fitness salonu, açık-kapalı yoga alanı, loca gibi alanlarda Club Aura İyi Yaşam Kulübü’nün bir parçası ol. Komşularınla wellness ve sağlık odaklı keyifli buluşmalar planla, yeni deneyimler edin, iyi yaşama dair her detayla Club Aura’da buluş.

Anadolu Yakası’nın En Değerli
Lokasyonunu Keşfet

Metro durağına, yeni bağlantı yollarına ve köprülere yakın Anadolu Yakası’nın bu eşsiz lokasyonunda, şehrin her noktasına kolayca ulaşabiliyor olmanın konforunu keşfet. Hafta sonları Çamlıca, Ataşehir gibi şehrin değerli yeşil ve sosyal alanlarında, evinden uzaklaşmadan ailenle keyifli vakit geçirme avantajına sahip ol.

SATIŞ OFİSİ

Finanskent Mah. Şenol Güneş Bulvarı,
Serüven Sk. No1, 34774 Ümraniye/İstanbul

444 1974

BİZ SİZİ ARAYALIM

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formumuzu doldurabilirsiniz.
  • TELEFON NUMARANIZ